سعید معروف را بیشتر بشناسید
رئال کلاب
برای مشاهده مقاله ، كلیك كنید !
لیگ جهانی والیبال را بیشتر بشناسید
رئال کلاب
برای مشاهده مقاله ، كلیك كنید !
اسلوبودان کواچ را بیشتر بشناسید
رئال کلاب
برای مشاهده مقاله ، كلیك كنید !
قابل توجه همه بینندگان تمامی اخبار در ادامه مطلب اند...
تماس با مدیریت : 1- ارسال پیام          

نظرسنجی
http://parsiup.com/upload/lnr6_bullet.png نظر شما درباره ی قالب جدید سایت چیست ؟مکان تبلیغات شما

بازی بعد

http://setfa.net/images/nwyjzf391wtf2cqp9dp7.png vs
ایران-روسیه 
جمعه :7تیر 1394
ساعت 21:00
استادیوم : ورزشگاه آزادی
FIVB Volleyball World League
پخش زنده:شبکه سه و ورزش
جدول لیگ جهانی گروه B
http://uupload.ir/files/mt6h_untitled.png
دوستان والیبالی
نتیجه بازی قبلی

http://teraserver.ir/wp-content/uploads/2015/03/iranflag.png
http://www.uefa.com/imgml/flags/50x50/POL.png
3-1

نویسنده : ..... ...
شماره پست : 1224
زمان ارسال : دوشنبه 21 دی 1394
سرپرست تیم ملی والیبال ایران با بیان این‌که شاید لوزانو سرمربی تیم ملی زودتر از 20 فروردین ماه سال آینده به ایران بیاید درخصوص عدم حضور ملی‌پوشان والیبال در مراسم ختم محمدعلی اینانلو گفت: ملی‌پوشان باید شرکت می‌کردند ولی الان در اختیار باشگاه‌های خود هستند و زمانشان دست خودشان نیست.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال امیر خوشخبر در گفت و گو با شفقنا ورزشی درباره عدم حضور بازیکنان والیبال در مراسم ختم محمدعلی اینانلو بیان داشت: اینانلو منتقد و کارشناس والیبال بود و من از درگذشت وی بسیار متأثر شدم. بازیکنان والیبال باید در مراسم وی شرکت می‌کردند ولی الان به طورکامل در اختیار باشگاه‌های خود هستند و دلیل اینکه سازماندهی شده و منظم و مرتب در این مراسم شرکت نکردند این بود که اجازه ورود و خروج و زمان و وقتشان در اختیار باشگاه است. من هم در این این شرایط خیلی درخواست نمی‌کنم که در مراسمی شرکت کنند چون اختیارشان دست خودشان نیست.
سرپرست تیم ملی درمورد لوزانو سرمربی جدید تیم ملی والیبال نیز عنوان کرد: لوزانو درحال حاضر به همراه خانواده‌اش برای تماشای رقابت‌های انتخابی المپیک در قاره اروپا در برلین به سر می‌برد بعد از این مسابقات هم به لهستان برمی‌گردد تا دوباره در کوران مسابقات لیگ لهستان قرار گیرد. اگر تیمش یعنی رادوم لهستان هم نتیجه نگیرد زودتر به ایران خواهد آمد و به احتمال زیاد 20 فروردین ماه به تهران می‌آید.
خوشخبر افزود: چیزی که قطعی شده این است که به احتمال زیاد 10 روز قبل از مسابقات انتخابی المپیک ژاپن یا در ژاپن یا کره اردو می‌زنیم تا هم بازیکنان به شرایط زمانی و آب و هوایی عادت کنند و هم مسابقات دوستانه‌ای با چند تیم داشته باشیم. لوزانو هم در برلین مشغول مذاکره با چند تیم‌های اروپایی که شرایط مسابقه با ما را دارند هم هست.
سرپرست تیم ملی والیبال ادامه داد: سی‌چلو کمک لوزانو هم الان در برلین است. 2 روز دیگر به ایتالیا می‌رود تا خانواده‌اش را آنجا اسکان دهد و پس از آن به قطر می‌رود که وسایلش را جمع کند و مستقیم به تهران بیاید.
وی اضافه کرد: زمان خیلی کم است و قطعا بازی‌های تدارکاتی ما محدود و در زمان کم انجام می‌شود. دعوت‌نامه‌هایی هم ارسال کرده‌ایم که چند تیم به تهران بیایند تا اینجا بازی تدارکاتی داشته باشیم.
خوشخبر درباره احتمال المپیکی شدن والیبال نیز عنوان کرد: ورزش قابل پیش بینی نیست. دوره قبل هم که ولاسکو سرمربی ما بود باوجود این‌که شرایط بسیار آرمانی بود نتوانستیم به المپیک صعود کنیم. اما واقعاً این دوره بازیکنان ما پخته‌تر هستند و تجربیات بسیار گرانبهایی را از مسابقات جهانی کسب کرده‌اند. تفکرات حرفه‌ای دارند و به نظر من شرایط ما بهتر است.
وی درباره بداخلاقی‌های اخیر لیگ برتر نیز گفت: بداخلاقی‌ را هیچ کس تأیید نمی‌کند. قطعا بداخلاقی‌ به چهره والیبال ما ضربه می‌زند. کار ما در شروع اردوها سخت است باید کاری کنیم بازیکنان گذشته را فراموش کنند و در کنار هم در فضای دوستانه بتوانند با هم کار کنند.
خوشخبر تصریح کرد: متأسفانه در بازی‌های جام جهانی ژاپن هجمه‌ای در مورد بازیکن سالاری مطرح شد. یک بازیکن سالاری داریم که در همه ورزش کشور وجود دارد. والیبال هم متأثر از این موضوع است اما واقعاً در تیم ملی آن چیزی که مطرح شد وجود ندارد بازیکنان به هم احترام می‌گذارند و کاملا در اختیار هستند. تصمیم گیرنده هم کاردفنی است.

پیوند خورده با :
ادامه خبر + نظر
نویسنده : ..... ...
شماره پست : 1223
زمان ارسال : دوشنبه 21 دی 1394
نتایج کامل هفته پانزدهم:پیکان تهران 2 – ثامن الحجج خراسان 3 (14 بر 25، 25 بر 21، 19 بر 25، 25 بر 23 و 11 بر 15)

بانک سرمایه 3 – سایپای تهران صفر (26 بر 24، 25 بر 22 و 25 بر 20)

کاله مازندران 3 – آرمان ورزشی اردکان صفر (27 بر 25، 25 بر 19 و 25 بر 20)

شهرداری تبریز 3 – آلومینیوم المهدی هرمزگان صفر (25 بر 16، 26 بر 24 و 25 بر 16)

بازرگانی جواهری گنبد صفر – متین صالحین ورامین 3 (21 بر 25، 22 بر 25 و 31 بر 33)تیم منتخب هفته:

پیوند خورده با :
ادامه خبر + نظر
نویسنده : ..... ...
شماره پست : 1222
زمان ارسال : دوشنبه 21 دی 1394
به گزارش خبرگزاری ورزشی والیبال و به نقل از ورزش سه، بعد از مسابقات جام‌جهانی والیبال انتقادات زیادی به کواچ می‌شد که یکی از آنها بازی ندادن به محمدجواد معنوی‌نژاد بود. بازیکنی که عنوان ارزشمندترین مرد جوان 2014 آسیا را کسب کرده بود و با اینکه می‌توانست در مسابقات جهانی جوانان و امیدها شرکت کند، کواچ او را همراه بزرگسالان به اردو و مسابقات سطح بالا برد اما مجموع امتیازاتی که او در زمین بود، شاید به اندازه انگشتان 2 دست هم نمی‌شد.

ارزشمندترین بازیکن جوان آسیا به نیمکت‌نشینی عادت کرده بود و در پیکان هم با حضور قائمی و میرزاجانپور بازی چندانی به او نمی‌رسید تا اینکه تیم باشگاهی‌اش در پست‌های مختلف محروم و مصدوم داد و در دو بازی گذشته نمایش او نشان داد هنوز او درخشش سابق را دارد.


معنوی‌نژاد در آماری فوق‌العاده در دو بازی 70 پاس برای حمله دریافت کرد که 45 امتیاز حاصل اسپک‌های او بود. موفقیت 65درصدی در حمله و 70 درصدی در دریافت آمار بسیار فوق العاده‌ای است که این بازیکن بعد از ماه‌ها نیمکت‌نشینی توانست به آن دست پیدا کند.

او از زمان حضورش در تیم‌ملی نوجوانان نوید ظهور بازیکن بزرگی در والیبال ایران را می‌داد اما بهانه حضور در تیم‌ملی بزرگسالان و بازی در باشگاه‌های بزرگ او را مدت‌هاست از حضور در زمین محروم کرده و خوشبختانه هر وقت به زمین می‌رود نشان می‌دهد هنوز امید برای حضور موفق او پررنگ‌تر است.

پیوند خورده با :
ادامه خبر + نظر
نویسنده : ..... ...
شماره پست : 1221
زمان ارسال : دوشنبه 21 دی 1394
فرهاد قائمی دریافت کننده پیکانی ها 10 روز گچ گرفتگی مچ پای خود را تحمل کرد و با باز کردن آن، فیزیوتراپی را در پیش خواهد گرفت.

به گزارش\\\"ورزش سه\\\"، تیم والیبال پیکان روزهای سختی را پشت سر می گذارد به طوریکه محرومیت و مصدومیت دست پیمان اکبری را برای حضور در مسابقات سخت کرده است. بعد از آرا کمیته انضباطی تعداد زیادی محروم روی دست پیکان ماند و مصدومیت هم به آن اضافه شد.
بعد از امیر غفور، رضا صفایی و سامان فائزی، فرهاد قائمی هم با آسیب دیدگی شدیدگی مواجه شد که او را حدود یک ماه از لیگ دور کرد. قائمی روز گذشته بعداز نزدیک به 10 روز گچ پای خود را باز کرد تا با شروع فاز جدید مداوا خود،هر چه سریعتر به تیم بازگردد.
پیوند خورده با :
ادامه خبر + نظر
نویسنده : ..... ...
شماره پست : 1220
زمان ارسال : دوشنبه 21 دی 1394
لیگ 94 یکی از سردترین سال های خود در سکوها را سپری می کند و شهرهایی که فصول مختلف میزبان انبوه علاقه مندان بودند حالا جایگاه تماشاگران را خالی می بینند.


به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال وبه نقل از ورزش سه، لیگ برتر والیبال در سال 94 یکی از کم تماشاگر ترین سال های خود را سپری کرده است و در طول هفته های گذشته سالن هایی خالی از تماشاگر دیده می شود که در فصول قبل برای ورود به آن ها صف های طولانی کشیده می شد.

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله مازندران که تیم او از جمله تیم هایی است که امسال در حضور تماشاگر کاهش چشم گیری را مشاهده می کند در این باره می گوید:«معمولا تماشاگران به سالن می آیند تا برد و نتیجه گرفتن تیم مورد علاقه خود را ببینند. درمورد تیم امسال کاله شاید یکی از مهم ترین علل این باشد اما فکر می کنم سایر شهر ها هم چنین مشکلی دارند. در چند سال اخیر معمولا تماشاگران با برد به سالن ها آمدند و با باخت از سالن دور شدند. فکر می کنم گنبد تنها شهری در ایران باشد که تماشاگران آن فقط برای تماشا والیبال و فارغ از نتیجه به سالن می آیند.»

او در ادامه می گوید:« البته وضعیت فرهنگی سالن ها هم متاسفانه شرایط مناسبی ندارد به طوری که فحاشی و اهانت به امری طبیعی تبدیل شده است. لیگ امسال هم جزو سخت ترین لیگ هایی است که من در سال های اخیر از والیبال دیده ام و این فشار ها تنش هایی را خلق می کند که به نفع لیگ و تیم ملی نخواهد بود.»

پیوند خورده با :
ادامه خبر + نظر
نویسنده : ..... ...
شماره پست : 1219
زمان ارسال : پنجشنبه 10 دی 1394
به گزارش \\\"ورزش سه\\\"، دیدار تیم های والیبال بانک سرمایه و پیکان تهران با نتیجه ٣ بر یک به سود شاگردان
کارخانه پایان پذیرفت اما اتفاقات آخر بازی محرومیت مهدی مهدوی و ورمیلیو را به همراه داشت. تنش های به وجود آمده در حین بازی به پایان دیدار و مراسم دست دادن کشیده شد که مهدوی به جای دست دادن به کاپیتان پیکان لگد زد.


پیوند خورده با :
ادامه خبر + نظر
نویسنده : ..... ...
شماره پست : 1218
زمان ارسال : پنجشنبه 10 دی 1394
حمایت سعید معروف از مهدوی /عکس

خبرگزاری والیبال فروم- کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با انتشاری پستی در فضای مجازی از مهدی مهدوی حمایت کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا، سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با انتشار پستی در فضای مجازی به حمایت از مهدی مهدوی پرداخت.با سابقه ترین مرد والیبال، 17 سال پر افتخار و به دور از حاشیه و به دور
از هرگونه جنجال ، اتفاقی نیست که با اراجیف یک مشت آدم غیر حرفه ای زیر
سوال برود. آنهایی هم که به دنبال گرفتن ماهی از آب گل آلود هستند مطمئنا
لنگ کفشی بیش نسیبشان نخواهد شد.
در دیدار تیم‌های والیبال بانک سرمایه و پیکان تهران با
نتیجه ٣ بر یک به سود شاگردان کارخانه پایان پذیرفت، اتفاقات آخر بازی
محرومیت مهدی مهدوی و ورمیلیو را به همراه داشت.

بر اساس اعلام سازمان لیگ، ورمیلیو، کاپیتان تیم پیکان تهران و مهدی مهدوی،
کاپیتان تیم بانک سرمایه به علت رفتار ناشایست پس از این مسابقه تا اطلاع
ثانوی از حضور در دیدارهای لیگ برتر والیبال محروم شدند.
 

پیوند خورده با :
ادامه خبر + نظر
نویسنده : ..... ...
شماره پست : 1215
زمان ارسال : پنجشنبه 10 دی 1394
به گزارش خبرگزاری ورزشی والیبال و به نقل از فدراسیون والیبال: ورمیگلیو و مهدی مهدوی کاپیتان های تیم های پیکان و بانک سرمایه تهران تا اطلاع ثانوی از حضور در دیدارهای لیگ برتر محروم شدند.

هفته دوم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی مردان باشگاه های ایران یادواره 200 شهید والیبالیست امروز (یکشنبه) با 6 دیدار در شهرهای تهران، گنبد، اردکان، ارومیه، آمل و تبریز پیگیری شد.

در نخستین مسابقه این هفته و در خانه والیبال تهران، تیم های پیکان و بانک سرمایه به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه سه بر یک به سود بانک سرمایه به پایان رسید، اما این دیدار با حاشیه هایی از سوی بازیکنان دو تیم همراه شد.

بر اساس اعلام سازمان لیگ، ورمیگلیو کاپیتان تیم پیکان تهران و مهدی مهدوی کاپیتان تیم بانک سرمایه به علت رفتار ناشایست پس از این مسابقه تا اطلاع ثانوی و تشکیل کمیته انضباطی از حضور در دیدارهای لیگ برتر والیبال محروم می شوند.

تیم های بانک سرمایه، شهرداری ارومیه، بازرگانی جواهری گنبد، متین صالحین ورامین، شهرداری تبریز و آرمان ورزشی اردکان امروز یکشنبه و در هفته دوم دور برگشت لیگ برتر والیبال برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

پیوند خورده با :
ادامه خبر + نظر
محمد موسوی را بهتر بشناسید !
logo
سید محمد موسوی عراقی (زادهٔ ۳۱ مرداد ۱۳۶۶ در دزفول) والیبالیست ایرانی عضو تیم ملی والیبال ایران است. محمد موسوی والیبال را از سوم ابتدایی(۹سالگی) زیر نظر پدرش آغاز کرد. پدرش اولین مربی او بود، در سال ۱۳۷۷ موسوی همراه با تیم دانش آموزان خوزستان در مینی والیبال ایران در رامسر شرکت کرد آن موقع کلاس پنجم ابتدایی بود و در آن بازی‌ها به همراه تیم دانش آموزی مقام نیاوردند. حبیب طهوری در شکل گیری والیبال موسوی نقش به سزایی داشت و اولین مربی حرفه‌ای او محسوب می‌شود. اولین سال حضور موسوی در لیگ برتر با تیم لوله سازی اهواز بود. او با حضور در باشگاه پتروشیمی در مسابقات لیگ برتر مقابل پیکان بازی کرد و توجه سرمربی حریف را جلب کرد و قرارداد ۳ ساله با پیکان بست و بعدها با بازی‌های قابل توجه به تیم ملی نوجوانان و جوانان دعوت شد. محمد موسوی جزء معدود بازیکن‌هایی است که در اکثر مسابقات، تیم ملی را همراهی کرده است... محمد موسوی در مسابقات لیگ جهانی ۲۰۱۳ و دو دوره بازی‌های آسیایی و انتخابی المپیک از ستارگان تیم ملی ایران بود و بعد از لیگ جهانی ۲۰۱۳ به اوج رسید.محمد موسوی در مسابقات لیگ جهانی۲۰۱۴ به عنوان بهترین مدافع روی تور معرفی شد. وی در تیم‌های لوله سازی اهواز، پتروشیمی بندر امام، پیکان، داماش، گیتی پسند و کاله سابقه بازی دارد و بعد از لیگ جهانی به متین ورامین پیوست. به دلیل پسوند عراقی در نام خانوادگی او، برخی مدتها می‌پنداشتند که اصالتی عراقی دارد و حتی در این باب رسانه‌های عربی به این قضیه دامن زدند تا اینکه وی در مصاحبه‎های متعدد توضیح داد که اصالت او اراکی بوده و به سبب برخی مشکلات به دزفول مهاجرت کرده و در خوزستان به جای پسوند اراکی، عراقی به او اطلاق شده و از این رو چنین تصوری پیش آمده که اصالت او عراقی بوده است.
  • نام : محمد موسوی عراقی
  • زادروز : ۳۱ مرداد ۱۳۶۶
  • زادگاه : دزفول، ایران
  • قد : ۲٫۰۳متر
  • وزن : 95 کیلو گرم
  • شمارهٔ پیراهن : 6
  • پُست : مدافع وسط و سرعتی زن
  • ملیت : ایرانی
درباره ما
مرجع خبری تیم ملی والیبال در تیر 1393 تاسیس شد .
مرجع خبری تیم ملی والیبال به عنوان یکی از  وبلاگ والیبالی با هدف انتشار آخرین و بـروزترین اخبار مـربوط به تیم ملی والبال ایران و   و از ابتــدا نیز تــلاش داشت تا با انتشار اخبار ، ویـدئو ، تصاویر ، بیوگرافی و .... سهمی در اطلاع رسانی به هـواداران والیبال داشته باشد .

http://static.mihanblog.com//public/user_data/user_files/221/660066/succ.gif مدیر سایت : ستاره عسکری
مکان تبلیغات شما
حامیان
http://8pic.ir/images/9nik3zbj8evr2rs9vb6a.gif
http://parsiup.com/upload/brpg_satellite.jpg